Krople Braterstwa 2017

Tradycyjnie w Dniu Myśli Braterskiej zapraszamy wszystkich pełnoletnich wędrowników oraz instruktorów, a także byłych członków ZHP do wspólnego grupowego oddawania krwi w ramach akcji „Krople Braterstwa 2017”.

Do wspólnego oddania krwi można zachęcić (jak najbardziej wskazane!!!) także swoich znajomych nie związanych z harcerstwem.
Spotykamy się w środa, 22 lutego 2017 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, ul. Kaszubska 9 lub w najbliższym punkcie krwiodawstwa. Krew można oddać w godzinach od 7-14.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału i podanie orientacyjnej godziny. A po oddaniu krwi o przesłanie informacji o tym na hufcowego maila(kalisz@zhp.wlkp.pl) lub na profil na FB.
Jeśli możecie, bądźcie w mundurach lub „harcerskich” koszulkach, zróbcie też w miarę możliwości fajną pamiątkową fotkę.
Dołączcie do akcji organizowanej w kaliskim Hufcu już od 2005 roku!!!
Ps. Dla uczestników akcji zostaną przygotowane drobne gadżety.