Teatrzyki Zuchowe – podsumowanie

W dniu 9 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 w Kaliszu odbył się XVI Przegląd Teatrzyków Zuchowych. Dzieci w wieku zuchowym (uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej) występowały w kategoriach: „Solo” i „Duet”. Tematem tegorocznego przeglądu był „świat dziecka”. Teatr zuchowy jest jednym z podstawowych elementów pracy z dziećmi w wieku zuchowym w Związku Harcerstwa Polskiego.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria: „Solo”:

1 miejsce – Julia Nawrocka z 22 KGZ (Gromada przy SP22 w Kaliszu)

2 miejsce – Julia Chałupka z 23 KDZiH (Gromada przy SP23 w Kaliszu)

3 miejsce – Amelia Łoszewska z 1 KGZ (Gromada przy SP7 w Kaliszu)

Kategoria: „Duet”:

1 miejsce – Robert Kempa i Lena Adamczyk z 1 KGZ (Gromada przy SP7 w Kaliszu)

2 miejsce – Hubert i Konrad Efinowicz z 66 KGZ (Gromada przy SP13 w Kaliszu)

3 miejsce – Julia i Anna Piekarskie z 23 KDZiH (Gromada przy SP23 w Kaliszu)

Wyróżnienia:

Anna Kacprzyk z 1 KGZ

Laura Maćczak z 22 KGZ

GRATULUJEMY wszystkim zuchom odwagi występując. Z niecierpliwością czekamy na kolejny przegląd teatrzyków zuchowych!

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu za udostępnienie nam placówki do przygotowania przeglądu.

W tegorocznej edycji przeglądu udział wzięły następujące gromady: 1 Kaliska Gromada Zuchowa, 14 Kaliska Gromada Zuchowa, 13 Gromada Zuchowa z Nowych Skalmierzyc, 22 Kaliska Gromada Zuchowa, 23 Kaliska Drużyna Zuchów i Harcerzy, 66 Kaliska Gromada Zuchowa. Dziękujemy drużynowym za przygotowanie dzieci do udziału w XVI Przeglądzie Teatrzyków Zuchowych.

XVI Przegląd Teatrzyków Zuchowych zorganizowała harcmistrz Katarzyna Kozłowska z Komendy Hufca ZHP w Kaliszu przy wsparciu Rady Osiedla „Śródmieście I”.