V Festiwal Piosenki Zuchowej, Harcerskiej i Turystycznej pt.”Harcerskie Ideały”

27 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr.14 w Kaliszu odbył V Festiwal Piosenki Zuchowej, Harcerskiej i Turystycznej pt.”Harcerskie Ideały”. Festiwal  został zorganizowany przez Komendę Hufca ZHP w Kaliszu, druhnę Izabelę Korycką oraz druhnę Ewę Witczak. Do festiwalu przystąpiło siedem drużyn w tym cztery gromady zuchowe i trzy drużyny harcerskie. Po wysłuchaniu i obejrzeniu wspaniałych występów jury udało się na naradę i zadecydowało że:

III miejsce otrzymują  66 KGZ „Galaktyczni Odkrywcy” i 11DH im. M.Konopnickej,

II miejsce zajęła 13 KDH „Listowie” i 14 KGZ „Przyjazne Iskierki”,                              

I miejsce zajęła 1KGZ„Bajkowa Gromada”, 22KGZ”Leśne Duszki” i 31KDW NS

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

.

Wszyscy szczęśliwi i weseli odebrali zasłużone nagrody i dyplomy. Gratulujemy drużynom, dziękujemy opiekunom za pomoc w przygotowaniu laureatów i życzymy dalszych sukcesów.