Wędrówka harcerzy starszych do Rokutowa

We wtorek 27 czerwca harcerze starsi należący do Związku Drużyn ZHP w Pleszewie powędrowali do Rokutowa na „Nocne Harce”. Po odebraniu kluczy od sołtysa wsi udali się do Sali Wiejskiej, gdzie mieli spędzić noc. W trakcie zabaw, śpiewów i licznych niezwykłych opowieści zaskoczył ich deszcz, jednakże on był im nie straszny. O północy z pomocą latarek poszli do lasu, gdzie oswajali się z nocnym życiem wśród drzew, a zaraz po tym zagrali w „Znicze” oraz „Odbijanie chorągwi”. Następnego dnia w godzinach porannych od razu zaczęli przygotowywać pyszne śniadanie, a także integrowali się grając w przeróżne gry. Każdy uczestnik wrócił do domu uśmiechnięty od ucha do ucha i z niecierpliwością czeka na obóz, który zbliża się wielkimi krokami.

Klinij na zdjęcie, aby przejść do galerii