Wędrownicza Watra 2016

W dniach 20-28 sierpnia odbywała się Wędrownicza Watra 2016. Patrole z naszego hufca można było spotkać na dwóch trasach: Trasie Świętokrzyskiej (47 DW i 23 DW) oraz na Trasie Jurajskiej (62KDHS).  Zlot to m.in. sporo nowej wiedzy wyniesionej z zajęć, przygotowywanych po dwa przez każdy patrol watrowy. Poza tym kawiarenki zlotowe gdzie mogliśmy spędzić czas z wszystkimi zlotowiczami, poznać nowych znajomych z całej Polski, spędzić świetnie wieczory przy kinie, tańcu, festiwalu piosenki czy przy planszówkach. Miejsce zlotu mieliśmy na ternie Centrum Nauki Leonardo da Vinci, dzięki czemu mogliśmy zwiedzić centrum zupełnie za darmo, prezentując ciekawostki naukowe osobom w każdym wieku. Zawarliśmy w czasie całej Wędrowniczej Watry wiele nowych znajomości i naładowaliśmy baterie pozytywną energią na cały rok działania harcerskiego. Już czekamy na kolejną edycję za rok! 🙂

 

 

Dodaj komentarz