XV Przegląd Teatrzyków Zuchowych

W dniu 10 XII 2016r., w Szkole Podstawowej Nr 7 odbył się XV Przegląd Teatrzyków Zuchowych. Drużynowi przygotowali scenariusz programu słowno-muzycznego do hasła „Zuch kocha Polskę”. Jury w składzie; Pani v-ce prezydent Karolina Pawliczak, v-ce dyrektor SP Nr 7 Jadwiga Wojtyś, dh. hm. Teresa Franciszczak, Przewodnicząca Rady Osiedla „Śródmieście1” oceniało występy zuchów według ustalonych kryteriów. Po prezentacjach wyłoniono następujących zwycięzców;

I miejsce; 1 KGZ „Bajkowa Gromada” – SP Nr 7, 22 KGZ „Leśne Duszki” – SP Nr 22

II miejsce; 14 KGZ „Przyjazne Iskierki” – SP Nr 14

III miejsce; 13 GZ „Leśne skrzaty” – SH Nowe Skalmierzyce

Postanowiono również przyznać nagrodę indywidualną dla Wiktorii Glaba z 22 KGZ „Leśne skrzaty”.

Piękne nagrody ufundowane przez Radę Osiedla „Śródmieście 1” i KH ZHP Kalisz wywołały niezapomniane uśmiechy i zadowolenie na buziach małych aktorów. Serdecznie dziękujemy.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Tekst: hm. Katarzyna Kozłowska
Zdjęcia: pwd. Piotr Kozłowski