Biwak zuchowy „Parzyłapki”

W dniach 14-16 grudnia odbył się biwak zuchowy 2KGZ „Parzyłapki” w Szkole Podstawowej nr 13 w Kaliszu. Zuchy poznawały przygody Kubusia Puchatka, poznawały jego przyjaciół i rozwiązywały zagadki. Jednym z elementów biwaku były zabawy na śniegu, zajęcia sportowe oraz majsterka zuchowa.

W czasie biwaku odbyła się połączona wigilia drużyn 39 KWDH „Krzemień”, 14KDHS „Feniks”, 7KDH, 37 KDH „Parasol” oraz 2 KGZ „Parzyłapki”. Zebrało się około 60 zuchów i hacerzy, nie zabrakło także Komendanta Hufca i dyrektora Szkoły Podstawowej nr 13 p. Radosława Szczapa oraz rodziców zuchów i harcerzy. W czasie spotkania rozbrzmiały kolędy oraz piosenki harcerskie. Najmłodszych uczestników odwiedził św. Mikołaj wręczając maluchom prezenty. Nad calością czuwała dh. pwd. Klaudia Zykowicz.