X Zuchowa Akademia Przygody

23.04.2016 na trasie fabryka Winiary- stanica harcerska Szałe odbyła się X Zuchowa Akademia Przygody- „W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie”.23.04.2016 na trasie fabryka Winiary- stanica harcerska Szałe odbyła się X Zuchowa Akademia Przygody- „W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie”. W rajdzie uczestniczyło 6 zespołów. W tym 5 gromad zuchowych z naszego hufca oraz świetlica socjoterpeutycznej. Impreza była zorganizowana dla dzieci z szkół podstawowych i gromad zuchowych. Na trasie rajdu uczestnicy zmagali się z zadaniami związanymi z tytułem imprezy. Na zakończenie uczestnicy otrzymali nagrody i słodycze. Rajd był współfinansowany z budżetu Miasta Kalisz z środków przeznaczonych na realizację zadania publicznego : „Realizacja w 2016 roku cyklicznych, pozaszkolnych zajęć profilaktycznych dla dzieci i młodzieży w oparciu o założenia profilaktyki rówieśnicze” oraz 1%.

Dodaj komentarz