XI Zuchowa Akademia Przygody

W przepiękny jak co roku sobotni majowy,wolny dzień, odbyła się Zuchowa Akademia Przygody pt.”W Krainie Zabawy” bawiliśmy się wspaniale w lesie winiarskim. Nasza trasa rozpoczęła się od przystanku KLA Winiary Fabryka a zakończyła się  na Stanicy Harcerskiej „Grodzisko”. Poprzez górki poprzez laski wykonując wiele ciekawych zadań zmierzaliśmy do celu aby po trudach naszego rajdu upiec pyszne kiełbaski, zjeść jabłuszka. Na koniec odebraliśmy super prezenty i oryginalny dyplom na drewnianej desce do krojenia. Propagowaliśmy zdrowy sposób spędzania wolnego czasu, integrowaliśmy się z innymi gromadami, pokonywaliśmy własne słabości ale doświadczyliśmy wielu nowych i ciekawych rzeczy, to dla nas nowa przygoda. Rajd przygotowała 36 KDH „Orły”.

Rajd współfinansowany z zadania publicznego pn.: „Realizacja w 2017 roku cyklicznych, pozaszkolnych zajęć profilaktycznych dla dzieci i młodzieży w oparciu o założenia profilaktyki rówieśniczej.” z środków Miasta Kalisza.

 

Notatkę sporządziła : pwd. Ewa Witczak

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.