XV Rajd Zuchowy „Barwy Jesieni”

Po raz XV 12 października 2013r. odbył się w Parku Miejskim Rajd Zuchowy organizowany przez Komendę Hufca ZHP w Kaliszu, rajd obstawiała i prowadziła 36 KDH ,,Orły”. W rajdzie udział wzięły cztery gromady 1 KGZ „Bajkowa Gromada”, 14 KGZ ”Przyjazne Iskierki”, 22 KGZ „Leśne Duszki” i 23 KGZ ”Wesołe Smerfy”.

Rajd rozpoczął się przy Baszcie Dorotce, a zakończył się wręczeniem nagród przy Domku Chińskim, wykonaliśmy wiele zadań z którymi dzielnie sobie poradziliśmy.

Miejsce I zajęła 22 Gromada „Leśne Duszki”, II miejsce zajęły ”Przyjazne Iskierki”, III miejsce „Bajkowa Gromada” a IV ”Wesołe Smerfy”. W nagrodę otrzymaliśmy piękne oryginalne dyplomy i upominki. Pogoda była piękna więc czas spędziliśmy bardzo przyjemnie i pożytecznie w towarzystwie innych gromad zuchowych, prześlicznych wiewiórek i kolorowej przyrody, a niezapomniane wrażenia pozostaną w pamięci na zawsze!